Stworzymy Twój idealny podcast

Concept AUDIO to agencja specjalizująca się w produkcji podcastów. Powstała jako sub-brand agencji Concept PR. Jesteśmy na rynku od 2011 roku, przez ten czas współpracowaliśmy z wieloma korporacjami i start-up'ami, dostarczając rozwiązania komunikacyjne w obszarach Public Relations i content marketingu.

Wierzymy w siłę AUDIO w komunikacji, expert, personal i employer brandingu.

Przeprowadzimy Cię przez proces produkcji podcastu.

Nasze wartości

Big picture

Patrzymy na świat z szerszej perspektywy. Uwzględniamy nie tylko to, co jest ważne „tu i teraz”, ale też to, co dopiero ma nadejść. Przewidujemy konsekwencje, by lepiej planować i skuteczniej działać. Śledzimy trendy, by wskazywać kierunki.

Otwartość

Słuchamy ludzi, bo to uważność na płynące z otoczenia insighty - a nie podążanie za benchmarkiem - wyróżnia liderów. Reagujemy na bieżąco, bo stale trzymamy rękę na pulsie. Wdrażamy nowe rozwiązania.

Kreatywność

Inspirację czerpiemy z różnorodności. Nie powielamy utartych schematów, lecz wydeptujemy nowe ścieżki. Nie obawiamy się wychodzenia ze strefy komfortu i testowania nowatorskich rozwiązań.

Zaangażowanie

Tworzymy relacje i pozostajemy w bliskim kontakcie. Wychodzimy z inicjatywą i zadajemy pytania. Chcemy dobrze poznać i zrozumieć perspektywę Klienta, by lepiej dopasować rekomendowane działania. By pasowało „jak ulał”.

Elastyczność

Wierzymy w kompromisy. W wypracowywanie wspólnego, satysfakcjonującego strony rozwiązania. Dzięki konfrontacji odmiennych poglądów i perspektyw zyskuje się lepszy obraz całości.

Doświadczenie

Czerpiemy z 20 letniego doświadczenia w branży PR i marketingu. Zbudowaliśmy alianse strategiczne, które umożliwiają nam realizacje działań wspierających komunikację marketingową.

Michał Dobrzański

Chief podcast officer

Jestem zagorzałym pasjonatem i ewangelizatorem podcastów w komunikacji. Przy okazji znam się trochę na mediach.

Od 20 lat zajmuję się marketingiem, obecnie wspieram sprzedaż produktów reklamowych AUDIO. Od lat obserwuję i aktywnie uczestniczę w rynku medialnym.

W trakcie swojej kariery byłem związany z markami Bosch, Siemens, Radio ZET, Antyradio, GfK,  TOK FM, a ostatnio z brokerem reklamy w radiu, kinie, i podcastach - Tandem Media jako Dyrektor wsparcia biznesu.

Jestem współautorem podcastu o radiu, kinie i digital AUDIO, kierowanego do słuchaczy związanych z mediami i reklamą: „O Mediach w Tandemie”. Podcast w 2020 roku otrzymał nagrodę od Media Marketing Polska jako inspiracja dla branży.

Co robimy
Dostarczamy rozwiązania Public Relations i content-marketingowe

Wspieramy organizacje, marki i osoby, które chcą w świadomy i strategiczny sposób budować swój wizerunek oraz komunikować się z otoczeniem. Wieloletnie doświadczenie i dziesiątki przeprowadzonych kampanii to nasze mocne strony. Zaangażowanie, kreatywność i otwartość to wyróżniające nas przewagi.

Projektujemy i realizujemy długoterminowe strategie oraz kampanie PR skierowane do wybranych grup odbiorców. Prowadzimy biuro prasowe i aktywnie zarządzamy relacjami z mediami biznesowymi oraz branżowymi. Aranżujemy publikacje i tworzymy wartościowy kontent dla mediów. Pomagamy tworzyć spójny i wiarygodny wizerunek ekspertów, marek oraz organizacji. Wspieramy Klientów zarówno w zdobywaniu należnej rozpoznawalności, jak i w trudnych chwilach zarządzania zmianą oraz kryzysu.

Tworzymy skuteczne i angażujące strategie komunikacji z kandydatami oraz pracownikami. Analizujemy, badamy oraz szkolimy w obszarach Candidate oraz Employee Experience, by stworzyć unikatowe EVP. Wspieramy organizacje w projektowaniu kampanii rekrutacyjnych. Wykorzystujemy efektywne kanały i narzędzia komunikacji oraz przygotowujemy interesujące dla odbiorców treści. Projektujemy oferty pracy, zakładki kariery oraz materiały onboardingowe.

Piszemy artykuły eksperckie, poradniki, e-booki, a także przygotowujemy treści do materiałów marketingowych i szkoleniowych. Tworzymy treści i grafiki stron www. Przygotowujemy pogłębione analizy oraz raporty bazując zarówno na danych dostarczonych przez Klienta, jak i na podstawie własnego researchu lub wyników badań zewnętrznych. Zawsze angażująco i ciekawie.

Wierzymy w siłę AUDIO w komunikacji. Podcasty są wspaniałym wzbogaceniem działań contentowych, a ich słuchacze są nieosiągalni w innych mediach. Przeprowadzimy Cię przez cały proces produkcji podcastu. Przygotujemy dla Ciebie całą serię podcastową – od strategii, koncepcji kreatywnej, przez scenariusz, nagranie, postprodukcję, dystrybucję i promocję. Twój podcast osadzimy w Twojej dotychczasowej strategii komuniakcyjnej, lub zmienimy ją, aby jak najlepiej wykorzystać potencjał podcastu.

współpraca

Skorzystaj z 10 lat doświadczenia naszej agencji

Concept PR ma jasną specjalizację działań i szerokie możliwości. Przez lata nawiązywaliśmy partnerstwa i alianse strategiczne, by spełnić najwyższe oczekiwania naszych Klientów, a jednocześnie utrzymać konkurencyjne stawki. Współpracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi partnerami, dzięki czemu możemy zaoferować Ci szeroki zakres rozwiązań wykraczających poza naszą specjalizację w produkcji podcastów i public relations.

Co zrobimy przygotowując Twój podcast?

1. Strategia podcastowa

Produkcja podcastów zaczyna się od analizy potrzeb. Weźmiemy pod uwagę dotychczasową komunikację, tematykę, jaką będziesz się zajmował, oraz otoczenie konkurencyjne. Planując Twój podcast, zarekomendujemy Ci działania, które osiągną Twoje cele biznesowe. Twój podcast będzie pracował dla Ciebie, gdy Ty będziesz pracował dla swoich klientów.
Podcast to istotne narzędzie, ale są też inne.

2. Format podcastu

W kolejnym kroku, zastanowimy się wspólnie nad optymalnym FORMATEM Twojej nowej audycji. Niezależnie czy będziesz prowadził ją solo, czy w formie wywiadów – całość musi być spójna. Odcinki powinny tworzyć historie, przez które przeprowadzisz słuchaczy.
Storytelling jest kluczem do sukcesu.

3. Scenariusz

Następnym elementem będzie przygotowanie planu odcinków. Jako agencja Concept PR specjalizujemy się w kontencie – w ciągu 10 lat naszej działalności przygotowaliśmy setki scenariuszy – filmów, wywiadów, konferencji…Pomożemy Ci ułożyć odpowiednie pytania i scenariusz, tak, abyś mógł skupić się na prowadzeniu Twojej audycji.

4. Nagranie

Najwyższy czas na to, co najważniejsze. Przystępujemy do nagrania. Dzięki współpracy z Concept Audio, nagrasz najwyższej jakości audycję w studiu nagraniowym. Przygotujemy dla Ciebie identyfikację audio, a profesjonalny montaż podcastu, mix i mastering sprawią, że będzie brzmiał wyjątkowo.
Zaufaj profesjonalistom.

5. Udźwiękowienie

Twój podcast możemy wzbogacić o dodatkowe elementy dźwiękowe, które wpłyną na wyższe zaangażowanie słuchaczy. Odpowiednio dobrane tło sprawia, że treści odbierane są emocjonalnie, a to zwiększa zapamiętywalność przekazu, i lojalizuje słuchaczy. Dzięki urozmaiconej oprawie dźwiękowej wyróżnisz się wśród innych podcastów w Twojej branży.

6. Dystrybucja

Gdy już nagramy i zakończymy etap postprodukcji podcastu, zadbamy o jego widoczność w internecie. Hosting, dystrybucja w playerach (Spotify, Apple, Google…), dedykowana strona www dla Twojego podcastu, prowadzenie fanpage'a i promocja w social mediach - oferujemy pełny zakres usług.

7. Materiały dodatkowe

Przygotujemy dla Ciebie pakiet dodatkowych materiałów, niezbędnych do promocji podcastu w mediach społecznościowych. Wykorzystasz je również we wszystkich innych działaniach komunikacyjnych. Audiogramy, notatki do odcinków, transkrypcja, banery reklamowe, infografiki...
Zajmiemy się tym. Ty skup się na biznesie.

8. Marketing i promocja

Jest wiele touchpoint’ów dla Twojego kontentu. Twój podcast musi je harmonijnie uzupełniać. Social media? Reklama? Robimy to na co dzień.
Skorzystaj z naszej wiedzy.

9. Obsługa agencyjna

Zorganizujemy dla Ciebie gości do kolejnych odcinków. Nie musisz martwić się kalendarzem, dostępnością, umawianiem spotkań, formalnościami. Jedynym obszarem, w którym potrzebujemy Twojej obecności to nagranie rozmowy. Resztę zrobimy za Ciebie, abyś mógł skupić się, na roli podcast-host’a. Jesteśmy agencją z 10 letnim stażem na rynku.

10. Consulting

Pomyśl o różnicy między filmem z iPhone’a a filmem w kinie. Notatką głosową a utworem studyjnym. Listą zakupów a wierszem. Jasne, każdy ma swoje miejsce – ale które zostaną docenione i zapamiętane? Twój podcast będzie pracował dla Twojego biznesu. Służymy Ci naszym doświadczeniem.
Twój sukces, jest naszym sukcesem.

Jak przebiega współpraca z nami?

Most frequent questions and answers

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Concept audio
Nie jesteś przekonany, czy powinieneś mieć własny podcast?

Z przyjemnością z Tobą o tym porozmawiam.
Napisz do mnie!