Podcast Box

Pakiety Concept Audio

Indywidualnie zaprojektowana strategia lub... pakiety usług

Jeśli zależy Ci, by podcasty wpisywały się w strategię komunikacji marki lub firmy, chętnie ją dla Ciebie stworzymy. Jeśli szukasz prostych rozwiązań, poznaj uniwersalne Pakiety Podcast Box. Zostały zaprojektowane tak, by wesprzeć Cię w konkretnych działaniach związanych z produkcją i promocją podcastów.

Pakiety Concept podcast box

Indywidualnie zaprojektowana strategia lub... pakiety usług ​

Jeśli zależy Ci, by podcasty wpisywały się w strategię komunikacji marki lub firmy, chętnie ją dla Ciebie stworzymy. Jeśli szukasz prostych rozwiązań, poznaj uniwersalne Pakiety Podcast Box. Zostały zaprojektowane tak, by wesprzeć Cię w konkretnych działaniach związanych z produkcją i promocją podcastów.

20 lat doświadczenia w marketingu
Stworzyliśmy dla Ciebie uniwersalne pakiety usług, które łatwo dobierzesz do biznesu, który prowadzisz.

Z przyjemnością zaproponujemy Ci również rozwiązanie „uszyte na miarę”. Skontaktuj się z nami!

Dynamiczny rozwój podcastów w Polsce

Eksplozja popularności podcastów! Obecnie słucha ich już prawie 10 milionów Polaków.

W Concept Audio podchodzimy do contentu
AUDIO-CENTRYCZNIE

Proponujemy gotowe pakiety usług dostosowane do różnych potrzeb.

Dzięki nim będziesz mógł błyskawicznie, bez angażowania się w czasochłonny proces przygotowawczy, uruchomić swój własny podcast.

podcasty w liczbach

Unikalne cechy podcastów

Podcasty potrafią utrzymać uwagę słuchacza przed długi czas, w Polsce słuchamy głównie audycji 30-40 minutowych, podczas gdy średni czas oglądania filmu na YT to tylko kilka minut. Podcastów słuchamy w większości do końca, a treści w nich zawarte są bardziej wnikliwe i pogłębione, niż w innych mediach. Biorąc pod uwagę profil słuchacza, który jest konsumentem premium – wielkomiejskim, wykształconym, zamożnym, który często rezygnuje z tradycyjnej telewizji, czy tabloidowych treści w social mediach czy internecie – rysuje nam to scenariusz, w którym brak komunikacji marki z konsumentem za pośrednictwem podcastów może być kosztowną stratą. Na stronie Podcasty w liczbach zebraliśmy najciekawsze statystyki dotyczące podcastów.

Numbers 1-10

Ludzie, marki konsumenckie, czy marki b2b...

...każdy ma do powiedzenia ciekawe i inspirujące historie. Ty, i Twoja marka, z pewnością także. Jeśli nie wiesz jak zabrać się za tworzenie podcastu, albo po prostu nie masz na to czasu - nasza agencja powstała po to, żeby pomóc Ci zaistnieć w świecie audio.

Pakiety

Proponujemy współpracę opartą o zakres działań sprofilowanych do potrzeb różnych grup odbiorców. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, prosimy o kontakt w celu otrzymania wyceny.

Samograj

Optymalny dla ekspertów do budowania swojej marki osobistej przy pomocy podcastów.

 • Wybór sprzętu
 • Setup oprogramowania
 • Szkolenie z nagrywania
 • Opis podcastu
 • Okładka podcastu
 • Intro i outro
 • Hosting
 • Dystrybucja

Pakiet, który umożliwi Ci szybki start. Chcesz nagrywać, ale potrzebujesz pomocy, konsultacji, dotyczącej sprzętu, software’u, ustawień? Jest wiele niuansów, na które musisz zwrócić uwagę, aby na Ciebie zwrócił uwagę słuchacz.

Monter

Optymalny dla ekspertów i marek pragnących zlecić profesjonalny montaż swojego podcastu.

 • Montaż
 • Odszumianie
 • Kompresja i EQ
 • Intro, outro, ad insertion
 • Mastering
 • Otagowany MP3
 • Notatki
 • Transkrypcja

Pakiet stworzony dla firm, marek i ekspertów, pragnących delegować montaż, wyrównywanie poziomów ścieżek, mastering swojego podcastu, ale zostawić po swojej stronie nagrywanie i wszystkie działania promocyjne.

Promotor

Pakiet dla ekspertów i marek, które chciałyby wycisnąć ze swojego podcastu jeszcze więcej.

 • Okładka odcinka
 • Dystrybucja odcinka
 • Transkrypcja
 • Wpisy i zdjęcia do SM
 • Moderacja fanpage SM
 • Artykuł na bloga
 • Zdjęcia na bloga
 • Publikacja na blogu

Pakiet idealny dla marek, które chcą powierzyć przygotowanie materiałów promocyjnych i komunikację podcastu specjalistycznej agencji. Twój audio kontent przełożymy na materiały promocyjne, z których skorzystasz w innych kanałach dystrybucji. Spójnie, profesjonalnie, tak, aby każdy je zauważył.

Obsługa full-service

Podcast Guru

Fullserwisowy pakiet wszystkomający

 • Strategia podcastowa

  Zarekomendujemy Ci działania, które zoptymalizują osiągnięcie Twoich celów biznesowych. Twój podcast będzie pracował dla Ciebie, gdy Ty będziesz pracował dla swoich klientów. Podcast to istotne narzędzie, ale są też inne. Aby zoptymalizować efektywność tej formy komunikacji, trzeba ją umiejętnie wpleść w dotychczasową strategię komunikacyjną. Niezależnie czy będziesz prowadził audycje solo, czy w formie wywiadów – całość musi być spójna. Odcinki powinny tworzyć historie, przez które przeprowadzisz słuchaczy - storytelling jest kluczem do sukcesu. Pomożemy Ci ułożyć zaplanować wywiady z gośćmi, odpowiednio ułożyć pytania i scenariusz, tak, abyś mógł skupić się na prowadzeniu Twojej audycji.

 • Produkcja (Pakiet Monter)

  Nagramy i zmontujemy Twój podcast. W profesjonalnym studiu możesz nagrać referencyjnej jakości dźwięk. Zadbamy o Twoją identyfikację audio. Twoje nagrania zostaną przygotowane na poziomie broadcasterskim (montaż, odszumianie, kompresja, EQ, intro/outro/ad insertion, mastering, mp3, notatki, transkrypcja)

 • Hosting i dystrybucja

  Zadbamy o widoczność Twojego podcastu w internecie. Zostanie dodany do sprawdzonej i godnej zaufania platformy hostingowej. Będziesz słyszalny w najważniejszych serwisach streamingowych, na czele ze Spotify, Apple, Google, oraz wielu mniejszych, ale nie mniej istotnych.

 • Marketing i promocja

  Jest wiele touchpoint'ów dla Twojego kontentu. Twój podcast musi je harmonijnie uzupełniać. Social media, blog firmowy, informacje prasowe, reklama…Przygotujemy dla Ciebie pakiet dodatkowych materiałów, dzięki którym będziesz mógł promować podcast w swoich mediach społecznościowych. Możemy też robić to za Ciebie. Audiogramy, notatki do odcinków, transkrypcja – to ważne dla SEO. Strona internetowa podcastu? Moderacja social mediów i bloga? Zajmiemy się tym, abyś Ty mógł skupić się na biznesie.

 • Obsługa agencyjna

  Prowadzimy agencję od ponad 10 lat, wiemy jak angażujące są prace back-office’owe związane z zarządzaniem projektami. Możemy Cię w tym wyręczyć. Zorganizujemy dla Ciebie gości do kolejnych odcinków, przeszkolimy ich ze zdalnego nagrywania, dostarczymy im sprzęt – aby każdy Twój odcinek brzmiał profesjonalnie. Nie musisz martwić się kalendarzem, dostępnością, umawianiem spotkań, formalnościami. Jedynym obszarem, w którym potrzebujemy Twojej obecności to samo nagranie rozmowy. Przygotujemy informacje prasowe i artykuły dotyczące Twojej audycji, wkomponujemy je w strategię komunikacyjną. Jesteśmy w stałym kontakcie z najbardziej wpływowymi mediami i dziennikarzami w kraju.

Pełna obsługa dla marek i ekspertów, pragnących powierzyć wszystkie działania związane przygotowaniami, obsługą, i zarządzaniem podcastem do specjalistycznej agencji.

OPINIE KLIENTÓW
Feedback od naszych klientów

Bibendum pharetra eleifend. Suspendisse vel volutpat purus, sit amet bibendum nisl. Cras mollis turpis a ipsum ultes, nec condimentum ipsum consequat

Johnatan Doer Product Creative Fomo

Pharetra eleifend. Suspendisse vel volutpat purus, sit amet bibendum nisl. Cras mollis turpis a ipsum ultes, nec condimentum ipsum consequat

Patrick Oliver Head Marketing Officer

Consequat bibendum pharetra eleifend. Suspendisse vel volutpat purus, sit amet bibendum nisl. Cras mollis turpis a ipsum ultes, nec condimentum ipsum

Sierra Montaliso Vice President Zero

  Sum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus.

  Marisa & John

  CEO Industry

  Concept audio
  Nie jesteś przekonany, czy powinieneś mieć własny podcast?

  Z przyjemnością z Tobą o tym porozmawiam.
  Napisz do mnie!